Якщо ви їдете працювати за кордон

Якщо Ви їдете працювати за кордон

1.         Переконайтеся, що агенція (фірма), що пропонує Вам роботу, має ліцензію на працевлаштування українських громадян за кордоном, отриману в Міністерстві праці та соціальної політики України;

2.         Поцікавтеся в місцевому Центрі зайнятості, чи є у фірми позитивний досвід працевлаштування українських громадян за кордоном;

3.         Право на працевлаштування за кордоном дає лише робоча віза.

4.         Підписання контракту є обов’язковою умовою працевлаштування.

5.         Вимоги до контракту:

а)  підписується у 2-х примірниках (для кожної зі сторін);

б)  має бути укладений зрозумілою для Вас мовою; повинен містити повну інформацію про умови роботи: (термін дії контракту, тривалість робочого дня, вихіднідні, оплата праці, умови проживання, медичне страхування, повне ім’я та адреса роботодавця, умови розірвання контракту.)

г)  уникайте в контракті фраз на кшталт «та інші види роботи», «всі роботи на вимогу роботодавця»;

6.         По приїзду в країну, де Ви будете працювати, зареєструйтеся в посольстві України; – інформація про Ваше перебування допоможе дипломатичним представникам України захистити Ваші інтереси.

7.         Залиште копії всіх документів, контракту, повну інформаію про місце Вашого  працевлаштування своїм рідним.

8.         Обов’язково телефонуйте додому.

Email:lad_shkola2@mail.ru