Першокласник

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Прийом заяв на зарахування навчання в 1-му класі у 2020-2021 навчальному  році буде відновлено після завершення карантину. Слідкуйте за інформацією на сайті школи та в засобах масової інформації міста.
    Додатково повідомляємо, що заяву на зарахування можна подати в онлайн-режимі на електронну адресу школи
lad_shkola2@ukr.net

Для цього необхідно роздрукувати заяву, заповнити її, відсканувати або зробити фото заяви, паспорта одного з батьків (стор. 1, приписка), свідоцтва про народження дитини. Усі ці документи надіслати електронною поштою на адресу школи.

Наказ "Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти" від 16.04.2018

Порядок зарахування у 1-й клас у 2018, 2019 році: Відповіді на найпоширеніші запитання

Організація прийому дітей до перших класів у 2018-2019 навчальному році

Набір учнів до 1-го класу у 2019 році