Прощавай початкова школа!

23 травня   учнями 4 –х класів був підготовлений святковий концерт з нагоди закінчення початкової школи.

На святі сиділи схвильовані батьки , трішки сумні класоводи та діти, які з розумними очима  та  ясним поглядом доводили, що вони дуже багато навчилися , все знають і можуть  та готові до навчання у наступному класі.

Директор школи представила учням-четвертокласникам нових класних керівників і діти в думках згодилися із тим, що вони вже покидають початкову школу і їх навчатимуть другі вчителі.

На святі «Прощавай початкова, школа» звучали пісні і вірші на честь перших вчителів, подяка батькам і всім тим, хто протягом чотирьох років піклувався про них у школі. Діти з ніжністю і любов’ю доводили , що їх класовод найкращий і їм жаль розлучатися  із ними. Наприкінці свята класні керівники висловили свої настанови і побажання  дітям, яких  так полюбили за ці роки.

03.06.2013 | Aдмін