Новини

«Велокрокус» за здоровий спосіб життя!!!

8 і 9 квітня у загальноосвітній школі № 2 відбулися перші велосипедні змагання, присвячені всесвітньому дню здоров’я.

У змаганнях  прийняло участь 56 учасників – школярі 5 – 11 класів у двох вікових групах. Учні 5 – 7 класів представляли молодшу групу; окремо дівчата і хлопці. Учні 8 – 11 класів представляли старшу групу, також серед хлопців та дівчат. Змагання  проходили на комплексній дистанції, яка складалась з трьох дистанцій – «Велофігурка», «Велотріал» та «Велокрос».

8 квітня юні велосипедисти проявили свою майстерність на дистанції «Велофігурка», де переможцями стали: Вєдєрніков Денис та Бевз Даря – старша група і Миленький Богдан та Горбатюк Вероніка – молодша група.

9 квітня спортсмени змагались на дистанції «Велотріал». Переможці – Заболотний Владислав та Бевз Даря – старша група і Миленький Богдан та Горбатюк Вероніка – молодша група. Потім проходив «Велокрос», де також визначились переможці. Мартинюк Владислав та Бевз Даря – старша група і Пилипчак Вадим та Горбатюк Вероніка – молодша група.

Підсумок підводився по результатам комплексної дистанції. Переможцями змагань стали Заболотний Владислав та Бевз Даря – старша група і Миленький Богдан та Горбатюк Вероніка – молодша група.

Срібні призери: Шатов Олександр і Присяжна Оксана – старша група і Рибачок Дмитро та Тітор Софія – молодша група.

Бронзу здобули Мартинюк Владислав – страша група і Пилипчак Олександр та Семерака Марія – молодша група.

Залік підводився і серед класів по трьом кращим результатам серед хлопців та одному кращому результату серед дівчат. І місце здобув 9 – А клас. Почесне ІІ місце посів

7 – А клас. Всі переможці отримали іменні грамоти, гарний настрій і багато здоров'я!!!

Фоторепортаж події можна переглянути у фотоальбамі.