Новини

  «Велокрокус» за здоровий спосіб життя!!!

  8 і 9 квітня у загальноосвітній школі № 2 відбулися перші велосипедні змагання, присвячені всесвітньому дню здоров’я.    У змаганнях  прийняло участь 56 учасників – школярі 5 – 11 класів у двох вікових групах. Учні 5 – 7 класів представляли молодшу групу; окремо дівчата і хлопці. Учні 8 – 11 класів представляли старшу групу, також серед хлопців та дівчат. Змагання  проходили на комплексній дистанції, яка складалась з трьох дистанцій – «Велофігурка», «Велотріал» та «Велокрос».

  8 квітня юні велосипедисти проявили свою майстерність на дистанції «Велофігурка», де переможцями стали: Вєдєрніков Денис та Бевз Даря – старша група і Миленький Богдан та Горбатюк Вероніка – молодша група.

  9 квітня спортсмени змагались на дистанції «Велотріал». Переможці – Заболотний Владислав та Бевз Даря – старша група і Миленький Богдан та Горбатюк Вероніка – молодша група. Потім проходив «Велокрос», де також визначились переможці. Мартинюк Владислав та Бевз Даря – старша група і Пилипчак Вадим та Горбатюк Вероніка – молодша група.

  Підсумок підводився по результатам комплексної дистанції. Переможцями змагань стали Заболотний Владислав та Бевз Даря – старша група і Миленький Богдан та Горбатюк Вероніка – молодша група.

  Срібні призери: Шатов Олександр і Присяжна Оксана – старша група і Рибачок Дмитро та Тітор Софія – молодша група.

  Бронзу здобули Мартинюк Владислав – страша група і Пилипчак Олександр та Семерака Марія – молодша група.

  Залік підводився і серед класів по трьом кращим результатам серед хлопців та одному кращому результату серед дівчат. І місце здобув 9 – А клас. Почесне ІІ місце посів

  7 – А клас. Всі переможці отримали іменні грамоти, гарний настрій і багато здоров'я!!! 

  Фоторепортаж події можна переглянути у фотоальбамі.  15.04.2013 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл.,
м. Ладижин,

вул.Процишина, 21


Тел.:(04343) 6-15-47

Email:lad_shkola2@ukr.net

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Освітній портал

Сайт Сташок Н.П.

Сайт Сташок Н.П.