68 весна на мирній українській землі

Минули роки, пройшли десятиліття з тієї страшної війни і ми знову зустрічаємо 68 весну на мирній українській землі . Все далі і далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни, але ніколи не згасне пам’ять про всіх тих, хто не задумуючись віддав своє життя в ім’я  Батьківщини.

У наших серцях ніколи не згасне пам’ять про тих, хто боронив свій отчий край. Солдатська пам’ять — це той голос історії, який ми повинні слухати завжди, як голос правди про страшну війну.

4 квітня ми мали честь приймати в школі  шановних в місті людей: голову Ради ветеранів міста Прохорова Анатолія Івановича, ветерана ВВ війни Шутурмінського Петра Захаровича та Стецюка Олега Філіповича. Вони до нас  завітали  не з пустими руками, а подарували у шкільний музей великий стенд із фотографіями визволителів міста Ладижина.

Стецюк О.Ф виступив перед школярами і розповів про тих,  героїв , які визволяли наше місто, про те, що скільки втрат і біди принесла нам  II Світова війна. Петро  Захарович Шутурмінський докладно розповів про військові операції , якими він керував під час нападу на ворога і як він безжалісно із ненавистю боровся з ним.

Прохоров Анатолій Іванович розповів, що Петро Захарович один із тих ветеранів, який має найбільшу кількість нагород і воював на всій території Радянського Союзу і  також побажав школярам гарно навчатися і бути дисциплінованими . Також Анатолій Іванович впевнений, що ця зустріч не остання і він буде дуже радий зустрітися знову і знову.

11.04.2013 | Aдмін