VІ Відкритий Кубок школи з техніки пішохідного туризму

16 березня 2013 року у Ладижинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2  відбувся VІ Відкритий Кубок школи з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях, присвячений 69 річниці визволення м. Ладижина від німецько-фашистських загарбників.

У змаганнях брали участь 50 юних туристів клубів «Крокус» (тренери: Стефаник М.В., Бевз О.Л.),  «Лама» (тренери Котик В.Д., Брушніцький С.А.), команда гостей-друзів з Немирівського району, с. Ситківці (тренер Рудий С.М.) у трьох вікових групах серед хлопців та дівчат окремо. Молодша група – 4-6 класи; середня група 7-8 класи; старша група – 9-11 класи. Переможцями в своїх вікових групах стали: Осипенко Ігор (команда «Крокус») – учень 6-Б класу, Стасюк Юлія (команда «Крокус») – учениця 6-Б класу; Рибачок Дмитро(команда «Крокус»)  та Горбатюк Вероніка (команда «Крокус»)  – учні 7-А класу; Шатов Олександр (команда «Крокус»)  та Бевз Дар’я (команда «Крокус»)  – учні 9-А класу.

Також проходили змагання з командної техніки  серед 10 «зв’язок – двійок». Чемпіонами стали – Бевз Дар’я і Горбатюк Вероніка (команда «Крокус»), ІІ місце вибороли – Пріщенко Олексій і Рибачок Дмитро (команда «Крокус»)  і ІІІ почесне місце посіли Малько Дмитро і Ковальчук Андрій (команда «Сокіл», с. Ситківці).

Переможці та призери в особистому заліку були нагороджені медалями та грамотами. Всі учасники «зв’язок – двійок» отримали цінні призи: ліхтарики, компаси та секундоміри. Всі учасники змагань отримали солодкі призи від директора школи.

Суддівство допомагали здійснювати Сташок Неля Павлівна, Мартинюк Олена Павлівна – вчителі Ладижинської ЗОШ №2, Шатова Ольга, Рибачок Андрій, Калевич Олександр, Куцан Іван, учні та випускники ЗОШ №2 та вихованці клубу «Крокус»,  гість-друг з м. Могилів-Подільський, суддя І категорії – Лескаускас Валерій Іозович.

Кошти на придбання медалей, грамот та призів виділили депутати Ладижинської міської ради: Журба Юрій Віталійович та Ковтуненко Дмитро Борисович.

Організатори змагань, Стефаник Микола Васильович та Бевз Оксана Леонідівна  щиро дякують їм за розуміння та підтримку.

Велике спасибі директору Ладижинської ЗОШ №2 Курочко Лідії Сергіївні за постійну допомогу та сприяння розвитку туризму у школі.

Вітаємо всіх переможців та учасників змагань!

24.03.2013 | Aдмін