Новини

  VІ Відкритий Кубок школи з техніки пішохідного туризму

  16 березня 2013 року у Ладижинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2  відбувся VІ Відкритий Кубок школи з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях, присвячений 69 річниці визволення м. Ладижина від німецько-фашистських загарбників.  У змаганнях брали участь 50 юних туристів клубів «Крокус» (тренери: Стефаник М.В., Бевз О.Л.),  «Лама» (тренери Котик В.Д., Брушніцький С.А.), команда гостей-друзів з Немирівського району, с. Ситківці (тренер Рудий С.М.) у трьох вікових групах серед хлопців та дівчат окремо. Молодша група – 4-6 класи; середня група 7-8 класи; старша група – 9-11 класи. Переможцями в своїх вікових групах стали: Осипенко Ігор (команда «Крокус») – учень 6-Б класу, Стасюк Юлія (команда «Крокус») – учениця 6-Б класу; Рибачок Дмитро(команда «Крокус»)  та Горбатюк Вероніка (команда «Крокус»)  – учні 7-А класу; Шатов Олександр (команда «Крокус»)  та Бевз Дар’я (команда «Крокус»)  – учні 9-А класу. 

  Також проходили змагання з командної техніки  серед 10 «зв’язок – двійок». Чемпіонами стали – Бевз Дар’я і Горбатюк Вероніка (команда «Крокус»), ІІ місце вибороли – Пріщенко Олексій і Рибачок Дмитро (команда «Крокус»)  і ІІІ почесне місце посіли Малько Дмитро і Ковальчук Андрій (команда «Сокіл», с. Ситківці).

  Переможці та призери в особистому заліку були нагороджені медалями та грамотами. Всі учасники «зв’язок – двійок» отримали цінні призи: ліхтарики, компаси та секундоміри. Всі учасники змагань отримали солодкі призи від директора школи.

  Суддівство допомагали здійснювати Сташок Неля Павлівна, Мартинюк Олена Павлівна – вчителі Ладижинської ЗОШ №2, Шатова Ольга, Рибачок Андрій, Калевич Олександр, Куцан Іван, учні та випускники ЗОШ №2 та вихованці клубу «Крокус»,  гість-друг з м. Могилів-Подільський, суддя І категорії – Лескаускас Валерій Іозович.

  Кошти на придбання медалей, грамот та призів виділили депутати Ладижинської міської ради: Журба Юрій Віталійович та Ковтуненко Дмитро Борисович.

  Організатори змагань, Стефаник Микола Васильович та Бевз Оксана Леонідівна  щиро дякують їм за розуміння та підтримку.

  Велике спасибі директору Ладижинської ЗОШ №2 Курочко Лідії Сергіївні за постійну допомогу та сприяння розвитку туризму у школі.

  Вітаємо всіх переможців та учасників змагань!

   

   

   

   

     24.03.2013 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл.,
м. Ладижин,

вул.Процишина, 21


Тел.:(04343) 6-15-47

Email:lad_shkola2@ukr.net

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Освітній портал

Сайт Сташок Н.П.

Сайт Сташок Н.П.