Педрада

22 березня 2013 року в актовій залі школи відбулося засідання педагогічної ради на тему:

«Діяльність школи щодо формування естетичної культури школярів».

З доповіддю «Формування естетичної культури учнів» виступила заступник директора з виховної роботи Берегова Н.Г.

У обговоренні взяли участь:

учитель початкових класів Мартинюк О.П. «Роль естетичного виховання у початковій

школі»

учитель музичного мистецтва Горбій О.Г. «Мизично-естетичне виховання на уроках музики»

учитель образотворчого мистецтва Сташок Н.П. «Естетичне виховання школярів засобами образотворчого мистецтва»

учитель обслуговуючої праці Палій Г.В. « Форування естетичної культури учнів на уроках обслуговуючої праці»

учитель світової літератури та етики Веретеннікова С.М. « Особливості формування морально-етичної культури учнів»

педагог-організатор школи Грінченко Л.М. «Роль естетичного виховання учнів у позакласній роботі»

Підсумком педради був виступ учнів драматичного гуртка (керівник Озерова Л.В.), які показали музичну казку «Королівство доброти».

21.03.2013 | Aдмін