«Не забудьте пам'янути… »

З 11-15 березня в школі проходили Шевченківські дні.

І ось настав пам’ятний день – день народження світоча українського народу Т.Г.Шевченка. Зранку лунає музика М.В. Лисенка до творів поета. У коридорі виставлена експозиція газет, плакатів та малюнків – ілюстрацій до поезій митця. Особливо цікавою, непересічною є картина Дузяк Н. (9-А) до вірша «Плач Ярославни», плакати 7-А та 7-Б класів.

Радіогазета ознайомила учнів із планом заходів на тиждень, нагадала про основні етапи життя Тараса.

Незвичний урок був представлений у 6-В класі учителями Студоляк О.П. та Береговою Н.Г. «Шевченківський шлях у цифрах та датах». А в 9 – А класі відбулася незабутня зустріч із праправнучкою Т.Шевенка по лінії сестри Катерини – Сушицькою В.С.

Щорічний конкурс читців – декламаторів творів Т.Шевченка був масовим, цікавим, творчим. Усіх присутніх вразило артистичне виконання віршів поета ученицею 5 – В кл. Дралюк А., Браїлоською Ю. (8 - Б), Шатовою О. (11 - Б), Довгань А. (5 - А), Митченко Н. (11 - А) та інших.

Фоторепортаж цих подій можна переглянути у фотоальбомах

4 – 7 класи були запрошені до шкільного музею старожитностей, де ознайомилися із предметами побуту 18 - 19 сторіччя.

У п’ятницю учні 9 – Б класу на сцені актової зали зіграли літературно – музичний спектакль «Кохані жінки Т.Шевченка».

Цікаві конкурси –вікторини, присвячені життю та діяльності славетного поета, відбулися між командами 5 – х класів (Чорна Н.І.) та 7-х класів (Мовчан Н.І.). Переможці – 5 – В кл. та 7 – А кл. Діти досконало знали біографію та творчість українського поета, читали його вірші, розгадували кросворди.

Тиждень був насичений, заходів – багато. А головне те, що учні дивували членів журі жагою знань, бажанням показати свою шану, любов, інтерес до геніальної спадщини великого українського поета – борця.

17.03.2013 | Aдмін