Річниця визволення Ладижина

13 березня — це важлива дата для жителів нашого міста .

Саме в цей день було визволено Ладижин від німецько-фашистських загарбників. Пекуча рана, яка болить і досі чи не в кожній родині, не дає права забувати про подвиг українського народу. Ми маємо з вдячністю і гордістю згадувати тих, хто мужньо боровся з ворогом  відстояв та здобув перемогу. Учні нашої школи є активними учасниками акції «Милосердя». Вони постійно відвідують і допомагають  ветеранам, які закріплені за їхнім  класом. Також наші ветерани є бажаними  гостями в школі, адже ми запрошуємо їх на зустрічі, виховні заходи та свята, які проходять в школі.

Протягом 11-13 березня в  школі були проведені класні години із запрошенням ветеранів Великої Вітчизняної війни , екскурсії біля алеї Бойової Слави та радіо лінійка «Визволення Ладижина…»

17.03.2013 | Aдмін