Огляд художньої самодіяльності

14 березня в школі проходив традиційний огляд художньої самодіяльності серед шкіл міста.

І вже о 12 годині зал був наповнений учасниками, глядачами та звичайно було і поважне журі.

Учні нашої школи розпочали свій виступ із пісні «Рідна земля», яку виконали  учениці 9-Акласу

Должкевич Лілія та Халітова Даша.

Журі та глядачі могли насолодитися професійним співом Брушніцької Марії, Халітової Даші, Яроменко Антоніни та Онищенко Діани. Сподобався журі виступ ансамблю хлопчиків 3-іх класів та соло наймолодшої учасниці Насті Ковальчук , яка виконала пісню «Міс»

Виступ ансамблю учителів викликав захоплення глядачів і  бурю аплодисментів. Вони майстерно виконали пісню «Верба» та «Троянди на пероні» Журі відмітило професійне виконання пісні «Гей, соколи» дуету у складі Ковальової Олександри та Брушніцької Марії.

17.03.2013 | Aдмін