8 березня

Посмішки, вітання, квіти —  все в цей день  ми даруємо рідним мамам, дівчаткам, жінкам.

8 березня – свято найпрекраснішої половини людства — Жінки.

Напередодні цього святкового дня учні 11 Б класу підготували  чудовий концерт. Мелодійні пісні у виконанні Брушніцької Марії, Озерової Людмили Володимирівни викликали бурю аплодисментів , радості і сліз. Учасники свята  у своїх віршах нагадали, що всі жінки – мами, тому підготували гарну величальну  пісню «Мама», яка прозвучала  у виконанні вчительських дітей. На святі також привітали запрошених всіх жінок-пенсіонерів, які працювали довгий час у школі і подарували слова вдячності і квіти. Свято пройшло в теплій , дружній атмосфері. Дякуємо учням 11-Б класу і класному керівнику  за прекрасне свято,яке подарувало всім гарний настрій.

10.03.2013 | Aдмін