Родинне свято

Родинне свято зближає рід поколінь:дітей, батьків , дідусів і бабусь.

Саме  тому учні перших класів разом із своїми вчителями та вихователями напередодні свята 8 Березня  підготували родинне свято, на яке запросили своїх рідних.

Святково одягнені діти із хвилюванням і гордістю в цей день читали вірші своїм рідним мамам, співали пісні дорогим татусям, танцювали для своїх бабусь і розповідали гуморески для дідусів.

У родинному святі прийняли участь і самі батьки , які разом із дітками наспівували пісню «Мамина сорочка»,  «Мама і я», грали у ігри і відгадували загадки. Танцювальні композиції нікого в залі не залишили байдужими, дорослі в ритм танцю плескали в долоні, насолоджуючись кожним танцювальним рухом , який демонстрували дітки. Наприкінці свята всі мами і бабусі отримали від дітей зроблені власноруч подарунки, сувеніри,а потім  в залі звучала всім відома пісня «А ми бажаєм вам добра», яку співали і дорослі, і діти.

10.03.2013 | Aдмін