«Міс Чарівна Веснянка»

6 березня в школі пройшов конкурс серед дівчаток початкової школи учнів 3-4 класів «Міс Чарівна Веснянка». До цього конкурсу дівчатка віднеслися дуже відповідально адже кожна хотіла виступити якнайкраще, показати свої таланти і творчі здібності. І їм все вдалося: вони майстерно справилися із завданням конкурсу «Давайте познайомимося», зуміли закінчити правильно прислів’я в конкурсі «Продовж прислів’я» . У конкурсі «Моя улюблена іграшка», розповіли ,чому вони її люблять і навіть принесли із собою зайчиків  і ведмедиків. Свої вокальні здібності дівчатка змогли продемонструвати у конкурсі «Хвилина Слави».  В останньому конкурсі «Дефіле» учасниці показали себе у всій красі: чудові зачіски, вишукані плаття,- все це ще раз підкреслило, що всі дівчатка красуні і претендують на звання «Міс Веснянка»

Всі учасниці отримали призи і перемогли у номінаціях:

«Міс Чарівність»

«Міс Ніжність»