Зустріч з випускниками

2 лютого актова зала Ладижинської ЗОШ I-III ст.№2 наповнилася гомінкими розмовами. Це зібралися її випускники на традиційну зустріч.

Приїхали з усіх куточків нашої України, прилетіли і з Чукотки, тому що люблять свою школу, не забувають своїх учителів, які дали путівку у доросле життя, та однокласників, шанують традиції школи. Із словами привітання і вдячності відкрила вечір директор школи Курочка Лідія Сергіївна, яка є випускницею школи і 40 років минуло, як закінчила цю школу. Із бурхливими оплесками присутні в залі зустріли випускників, яким виповнилося 40,35,30 і 25 років, як закінчили вони школу. Приємні спогади про шкільне життя торкнули серце кожного присутнього. Випускники 2003 року випуску подарували школі телевізор. На адресу школи і учителів лунали слова вдячності від усіх випускників, які їх навчали. Вечір прийшов у теплій, дружній атмосфері. Фоторепортаж заходу ми можете переглянути у нашому фотоальбомі.

05.02.2013 | Aдмін