Танцюють всі!!!

День 25 січня  запам’ятається учням Ладижинської ЗОШ №2 ,мабуть, надовго. Цього дня в школі проходив конкурс-шоу «Танцюють всі».

До нього учні готувалися приблизно 10 днів,  протягом яких на перервах звучала в коридорах музика - це учні-і маленькі - і старші розучували танцювальні композиції.

Лідери учнівського самоврядування самостійно підготували сценарій , підібрали відповідну музику і були ведучими цього конкурсу. І цей день настав…

Свої танцювальні здібності могли показати учасники різних вікових категорій. Особливо вразили журі молодші учасники своєю масовістю: 2-А, 2-Б, 3-А.Незабутній танець продемонстрували учениці 4-Б класу Шульга Марина та Рибачок Віта.

Сучасні танцювальні композиції показали учні 5 і 6 класів. Також розкрили свої акторські здібності учні 7-В класу, які захопили зал своєрідною яскравістю і емоційністю під час виконання танцювальної композиції.

Сподобались глядачам та журі виступи старшої категорії учасників, особливо вражаючим був виступ учениць Мельник Ганни та Зайчук Домініки

Переглянути фоторепортаж події можна ТУТ

26.01.2013 | Aдмін