Звучи, рідна мово!!!

24 січня в рамках святкування Дня соборності України в школі відбувся захід «Звучи, рідна мово!» .

Разом з ведучими, діти здійснили подорож у часи первісних людей, у часи розпаду Київської Русі. Цікавою була мандрівка по мальовничій сучасній Україні. Під час заходу учні 9-х і 8-х класів дізналися про те, як з’явилися мови народів світу, звідки бере своє коріння українська мова і який тернистий шлях подолала вона, щоб стати державною. Свято було наповнене мелодійними звуками пісень, віршів про країну, в якій ми живемо і про мову, якою маємо спілкуватися повсякчас. Зі сцени лунали заклики берегти спадщину, що дісталась нам від пращурів і передавати свої мовні традиції своїм нащадкам. Захід заставив дітей замислитись над тим, що варто цінувати і чого варто прагнути. Тепла атмосфера панувала не тільки в залі, але й в серцях присутніх. За море позитивних вражень  хочеться подякувати учням 9-В, 9-Б та 10 – Б класу.

26.01.2013 | Aдмін