Тиждень толерантності в ліцеї

План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний.

Учні 3-4 класів взяли участь у відео конкурсі «Мирилок», 5-6 класи – у фотоакції «Візьми з собою посмішку», 7-8 класи – в акції «Обійму безкоштовно» та 9-11 класи – у конкурсі на кращий рецепт толерантності.

У 5-х класах соціальний педагог Грінченко Н.А. провела заняття з елементами тренінгу "Разом до вершин на крилах добра" та години спілкування у 6-х класах на тему: "Почни з себе. Мій колір толерантності." В ході роботи з дітьми було проведено ряд вправ: квітка мого характеру, гра " Чим ми схожі?", "скринька порад ", "Не конфліктуй", вправа "Сходинки взаємин", дерево толерантності, веселка толерантності та перегляд повчальних мультфільмів ( "Міст","Вірте у дива"). Також соціальний педагог Грінченко Н.А. провела години спілкування в 8-А та 9-Б класах з теми: "Навколо тебе мільйони людей."

Психолог ліцею Пипко Т.В. з учнями початкової школи провела гру "Долоньками творимо добро" та мульурок "Толерантнийсвіт".

З  учнями 11-Б та 10-А класів проведені заняття, які були направлені на поглиблення знань учнів про поняття «толерантність», розумінню толерантності як одного із найнеобхідніших принципів людського буття, вміння виявляти толерантність до думок, поглядів, поведінки інших людей, набуття навичок толерантної поведінки і вмінь висловлювати власну думку та власну позицію, розвитку комунікативної культури спілкування і взаєморозуміння, виховування почуттів поваги один до одного. Старшокласники складали сенкани "Толерантність", а також виконали вправу "Кращий рецепт толерантності." З учнями 7а і 7в класів  психологом Пипко Т.В. проведені цікаві заходи про толерантність. Також переглянуто та обговорено короткометражний фільм "Толерантність починається з мене", який створено у рамках гранту Президента України для обдарованої молоді.

Бібліотекарі ліцею Сокиринська С.П. та Ткаченко Л.І. провели з учнями 1-2 класів години спілкування "Дорогою добра", де учні продовжили виховувати в собі терпимість та почуття взаємної поваги.

22.11.2022 | Aдмін