Зупинимо булінг разом!

З метою виховання почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства, розвитку вміння знаходити шляхи виходу зі складної ситуації, формування навиків відповідальної та безпечної поведінки і попередження негативних явищ в учнівському середовищі, запобігання будь-яких проявів насильства в ліцеї з 26 вересня по 05 жовтня 2022 року проведено Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.

Впродовж тижня психолого-педагогічною службою ліцею було організовано та проведено ряд просвітницько-профілактичних заходів.
    Учні 5-7 класів отримали цікаву та корисну інформацію про проблеми сьогодення в учнівському середовищі. Учням було роздано пам’ятки про те, як захистити себе і своїх друзів від булінгу, повторили свої права, обов’язки. Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему.
    З підлітками йшла мова про наслідки булінга для всіх учасників - і булера, і жертви, і спостерігачів. Діти дійшли висновку, що явище булінгу має лише ганебні, негативні наслідки як для життя окремої особистості, так і для суспільства загалом.
    Можемо з впевненістю стверджувати, що учні нашого ліцею вміють захистити себе і своїх друзів від булінгу, знають свої права та обов’язки.

10.10.2022 | Aдмін