Міжнародний День миру у ліцеї

З нагоди Дня миру у ліцеї було організовано та проведено ряд виховних заходів, як очно так і дистанційно.

Учні 5-8 класів приєдналися до проведення акції «Голуб миру». Діти власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації. До кожного паперового голуба прикріпили свої листи для воїнів, в яких бажають  здоров’я, повернення з Перемогою додому, висловлюють прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими.

Класними керівниками протягом тижня проведені години спілкування з використанням технологій дистанційного навчання «Хай буде мир на всій Землі», «Мир на Землі – радість у родині», «Дружно за мир стояти – війні не бувати», «Діти проти війни», «Чому цей світ такий жорстокий? Навіщо нам ота війна?» Учні 9-11 класів створили квітку миру і надії, а учні 3-4 класів  взяли участь у конкурсі малюнку «Миру-мир!»

Психолог школи Тетяна Пипко з учнями 2-В класу провели годину психолога "Мир-це дім, мама, тато і любов".  У цей день класні керівники 1-2 класів проводили ранкову зустріч «День миру».

Серед учнів 1-2 класів відбулася акція " Я обираю МИР", під час якої діти на кольорових долоньках писали свої мрії про мир на планеті і кріпили їх на плакатах. Щирі посмішки на дитячих обличчях говорили про те, що вони задоволені своєю участю в такій серйозній справі.

23.09.2022 | Aдмін