Відзначення Міжнародного Дня миру.

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру.

Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди Дня миру у школі пройшли тематичні заходи. На шкільному подвір’ї відбувся конкурс дитячого малюнку для учнів 2-4 класів «Ми – діти - єдина родина планети Земля!»  В класах були проведені виховні години «Бережімо мир на цій святій Землі!»  У шкільній бібліотеці організована книжкова виставка «Під мирним небом».

23.09.2019 | Aдмін