Шкільна онлайн-конференція

28 квітня відбулася онлайн шкільна звітно - виборча конференція учнівського об'єднання.

Учасниками  конференції стали учні 5- 11 класів, які були на зв'язку та протягом 2 годин вирішили всі питання порядку денного: переглянули звіти завідуючих відділами , затвердили новий склад апарату ШМ на наступний навчальний рік,  визначили  переможців конкурсу "Обдарованість року". Директор школи Інна Михайлівна повідомила делегатів конференції про зміну назви закладу на ЛІЦЕЙ, а також нововведення в освітньому процесі.
    В зв'язку із перейменуванням закладу  було внесено зміни у статут ШМ та затверджено нові правила для учнів Ліцею. А головне, завдяки активному голосуванню обрали нового мера на наступних 2 н.р. Кандидатів на посаду мера ШМ було два і обоє гідні перемоги: активні лідери , відповідальні, готові до творчих справ. Ми вітаємо новообраного мера- Дупак Анну  з перемогою. Команді лідерів бажаємо на наступний рік витримки, творчих ідей і нових перемог! Також велике спасибі тим, хто працював в команді лідерів довгий час і  в цьому році залишає Шкільне Містечко, адже завершує навчання. Багато добрих і корисних справ було зроблено цією командою і їх далі будуть продовжувати наступники.

03.05.2022 | Aдмін