Останній дзвінок

31 травня у всіх загальноосвітніх школах міста пролунав останній дзвінок , який сповістив про закінчення навчального року.

Свято останнього дзвоника – це найулюбленіше свято, як дітей так і вчителів. Нарешті після довгої, напруженої праці трішки можна відпочити під час літніх канікул. Але це не стосується випускних  класів адже попереду екзамени і здача ЗНО . Тому учні-випускники із радістю і сумом,із сльозами і усмішками прощалися зі школою, де вони навчилися бути добрими і порядними , щирими і відвертими, де їх протягом цих років навчали і виховували мудрі наставники.  Напутні слова звучали від першокласників,друзів, класних керівників . директора школи Курочко Л.С. Традиційно випускниками було спалено шкільний розклад уроків і випущено  в небо повітряні кульки . Отож, щасливої вам дороги, дорогі випускники!.

05.06.2019 | Aдмін