День Європи в школі

Це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність.

У День Європи Європейський Союз виходить на вулиці України, щоб разом з українцями показати, що Україна — частина Європи.

Напередодні Дня Європи у  школі відбулися цікаві заходи.

Для учнів 8-х класів проведено географічну гру «Мандрівка Європою» (вчитель Миколюк Ю.В.). У 5-11 класах  пройшли години спілкування «Наш європейський дім», «Імідж України в Європі». Учні 9-10 класів оформили виставку  "Знайомство з країнами Європейського Союзу", а учні 7-8 класів - виставку малюнків "Національні костюми країн Європи". Але родзинкою заходів присвячених Дню Європи в Україні був флешмоб «Україна – вишиванка!», в якому взяли участь  учні та вчителі школи.

17.05.2019 | Aдмін