Новини

  Кубок України серед юнаків з велосипедного туризму

  З 8 по 12 травня у м. Буча Київської області відбувся Кубок України серед юнаків з велосипедного туризму.  Вінницьку область представляли ладижинські спортсмени клубу «Крокус» у складі двох команд по молодшій та старшій віковій групах.

  Змагання проходили на дистанціях «Велоралі» та  «Комплексна», до якої входили «Фігурне водіння велосипедом», «Тріал» та «Велоскрос».

  Серед молодших велосипедистів Ольга Рагозіна виборола І місце на «Велокросі», ІІ місце на «Тріалі» та ІІІ місце на дистанції «Фігурне водіння велосипедом» і стала чемпіонкою у особистому заліку серед дівчат. Тетяна Міщенкова перемогла на дистанції «Тріал», Даниїл Журба посів ІІІ місце на дистанції «Тріал».

  Серед старших спортсменів Дмитро Полуведько вирвав перемогу на дистанції «Велокрос», Аліна Рагозіна посіла ІІІ місце на «Велокросі» а Ангеліна Колісник – ІІІ місце на ««Фігурному водінні велосипедом».

  За підсумками двох напружених днів боротьби на «Комплексній» дистанції молодша команда посіла ІІІ місце, а старша стала срібним призером.

  На довгій дистанції «Велоралі», у старшої групи – 42км, у молодшої – 32 км, наші велосипедисти вибороли золото та срібло відповідно.

  За підсумками двох дистанцій Старша команда у складі Дмитра Полуведька, Романа Кучерявого, Владислава Лукіянова, Аліни Рагозіної, Ангеліни Колісник та Валентини Слободзян  стали чемпіонами Кубку України, а молодша команда у складі Даниїла Журби, Дениса Щербаня, Івана Мартинюка, Іллі Синолицького, Ольги Рагозіної та Тетяни Міщенкової отримали срібло.

  Вітаємо спортсменів! Тренують команди Микола Стефаник та Оксана Бевз. 

     15.05.2019 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл.,
м. Ладижин,

вул.Процишина, 21


Тел.:(04343) 6-15-47

Email:lad_shkola2@ukr.net

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Освітній портал

Сайт Сташок Н.П.

Сайт Сташок Н.П.