Новини

  Сабарівська весна 2019

  З 17 по 20 квітня відбувся відкритий чемпіонат області з пішохідного туризму серед шкільної та студентської молоді «Сабарівська весна 2019»  Незважаючи на складні погодні умови випробувати свої сили з’їхалось 25 команд з області та інших регіонів.

  Спортсмени змагались у номінаціях «Юніори та дорослі», «Юнаки старші» та «Юнаки молодші» по ІІІ та ІІ класам. Команда «Крокус» у складі Полуведька Дмитра, Кучерявого Романа, Лукіянова Владислава, Рагозіної Аліни, Журби Даніїла, Слободзян Валентини та Радченко Єлизавети боролась у номінації «Юнаки старші».

  На дистанції «Крос-похід» наша команда впевнено перемогла, а наступного дня показати високий результат завадила погода. Під час роботи нашої команди на дистанції «Смуга перешкод» розпочалась перша весняна гроза, що ускладнило проходження багатьох етапів.

  Протягом всіх змагань спортсмени продемонстрували велику силу волі, витримку, вміння виживати у складних погодних умовах та бажання перемагати.

  За результатами двох днів «Крокус» посів ІІІ загальнокомандне місце.

  Паралельно з 18 по 21 квітня  проходив дорослий Чемпіонат України з пішохідного туризму по V класу.

  Щиро вітаємо  команду Вінницької області, яка стала чемпіоном України за підсумками трьох днів напруженої боротьби. Пишаємось тим, що вихованка клубу «Крокус» Бевз Дар’я у складі збірної стала чемпіоном на дистанції «Крос-похід», і всі спортсмени виконали норматив «Майстер спорту України».

  Чудове відкриття сезону! Бажаємо успіхів у наступних змаганнях.    22.04.2019 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл.,
м. Ладижин,

вул.Процишина, 21


Тел.:(04343) 6-15-47

Email:lad_shkola2@ukr.net

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Освітній портал

Сайт Сташок Н.П.

Сайт Сташок Н.П.