Шкільна конференція учнівського об’єднання

18  квітня відбулася звітна шкільна   конференція учнівського об’єднання , на якій  були присутні делегати від учнівських колективів  з 5 по 11 клас, класні керівники, адміністрація.

На конференції  актив Шкільного Містечка звітував про роботу учнівського об’єднання за 2018-2019 навчальний рік. Також  було затверджено склад нового апарату ШМ на наступний рік, оголошено підсумки конкурсу «Обдарованість року-2019». Активну участь делегати конференції брали в обговоренні шкільного  щоденника, були пропозиції щодо його змісту та кольору. Відбулась дискусія щодо збереження шкільної форми, яка є обличчям кожного школяра. Висувались пропозиції на наступний рік проводити тематичні тижні, під час яких можна було б замінити шкільну форму одягом, який буде запропонований цього тематичного тижня.

Перед делегатами виступила директор школи Курочко Лідія Сергіївна , яка подякувала шкільному активу за   роботу , проявлену відповідальність у вирішенні важливих шкільних справ . Вона побажала  учням ніколи не боятися труднощів, впевнено іти вперед і перемагати та  гордо нести звання учня Ладижинської ЗОШ №2.

22.04.2019 | Aдмін