Акція «16 днів проти насильства»

З метою створення безпечного освітнього середовища у школі, запобігання вчинення дітьми злочинів, правопорушень, проявів булінгу в освітньому просторі, формування позитивних соціальних установок, попередження вживання алкогольних, наркотичних речовин, тютюнових виробів у закладі з 25.11.2021 по 10.12.2021 року було проведено Акцію «16 днів проти насильства», в ході якої відбулися такі заходи:

- Виставка малюнків дітей та учнівської молоді «Моє право на життя» (5-7 класи)

- Інформаційні години спілкування: «Права людини», «Єдність прав і обов’язків», «Діти України про свої права», «Насильство серед нас», «Скажемо «Ні!» насильству в сім’ї!», «Запобігання насильства над дітьми»

- Круглий стіл на тему: «Що таке насильство? Як себе захистити? » (9-10 класи)

- Заняття з елементами тренінгу «Стосується кожного. Насильству немає виправдання» (7-8 класи)

- Години спілкування «Від миру вдома до миру в усьому світі» (5-6 класи)

- Творчий урок-бесіда «Моє щасливе майбутнє», перегляд мультфільму, малюнки дітей за темою (4 класи)

- Година спілкування « СНІД: усвідомлення проблеми як інструмент в боротьбі з хворобою» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (9 класи)

- Тренінгове заняття для учнів «Виховуємо особистість»

- Акції «Синя стрічка – проти насильства», «Червона стрічка - символ боротьби зі СНІДом»

- Тренінгове заняття «Шляхи вирішення конфліктів. Форми насильства. Як себе захистти?» (8 класи)

- Бесіди з елементами тренінгу: «Чоловік і жінка – різні, але рівні», «Рівність чоловіків і жінок» (11 класи)

- Виховні бесіди з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом за темою: «СНІД – загроза для людства», «Обери життя» (1-9 класи)

- Години спілкування: «Взаємовідносини в сім’ї», «Куди звернутись з приводу жорстокого поводження та насильства?», «Ти і твої товариші», «Дружба починається з усмішки», «Гуманістична мораль у демократичному суспільстві».

- Єдина класна година «Права людини»

До проведення Акції була залучена капітан ювенальної превенції Кривенька Т.В., яка провела ряд зустрічей-бесід з учнями різних класів.

Велика подяка за проведення занять з учнями практичному психологу школи Тетяні Пипко та соціальному педагогу Наталії Грінченко.

10.12.2021 | Aдмін