Волонтери – люди доброї волі.

Уважним будь, хай шлях твій на землі

Злама байдужості холодні грати,

Є цінності великі і малі

Багатий той, хто вміє віддавати.

В Україні та світі 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтерів. Це свято відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця.

Волонтерів називають по-різному, але всі знають, що волонтер – це людина, що допомагає сусідам, співвітчизникам та людям, які потребують допомоги вдома чи за кордоном. Волонтери працюють в школах, лікарнях, бібліотеках, таборах з біженцями, при захисті навколишнього середовища, допомагають воїнам в зоні ООС.

Психолог школи Пипко Т.В., яка є волонтером місцевого органу пробації, зустрілася з учнями різних класів, щоб донести інформацію про роль волонтера в житті сучасного суспільства.

У нашій школі теж є волонтери. Ми неодноразово допомагали воїнам АТО, дітям особливими освітніми потребами, одиноким людям, ветеранам Великої Вітчизняної війни.

Я сподіваюсь, що наші учні у своїх вчинках будуть керуватись добром, милосердям, співчуттям. Пам’ятайте, що саме ви – капітан свого корабля життя. І куди ви його спрямуєте – до хорошого, чи поганого – залежить тільки від вас, від вашої особистості.

10.12.2021 | Aдмін