Тиждень доброчесності

З 29 листопада по 3 грудня 2021 року в школі проходив загальноукраїнський Тиждень доброчесності.

Формування цінностей у дітей починається ще зі школи, однак небагато учнів знають, що таке корупція, усвідомлюють її наслідки та інтегрованість у різні сфери суспільного життя. Діти рідко стикаються з цією темою, а вона складна і потребує комплексного підходу. Тиждень доброчесності – це перше занурення школярів у цю тематику, яке допоможе сформувати базове, необхідне відповідно до їхнього віку, розуміння. На класних годинах учні ознайомилися з поняттям «доброчесність», корупція та її негативні наслідки. Учні відкрито висловлювали свою думку, обговорюючи  питання: «Для чого бути доброчесним?», « Як це бути доброчесним?», « Як варто вчинити в тій чи іншій ситуації?».

Тиждень доброчесності – це один з кроків на шляху до розбудови доброчесного та успішного суспільства. І цей шлях однозначно починається з дитинства.

07.12.2021 | Aдмін