КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

Іноді серед сірої метушні буднів і напруженої праці хочеться чогось незвичного. Саме з цією метою у школі з 15 по 19 листопада пройшов кольоровий тиждень.

А ще він співпав з тижнем толерантності. План проведення тематичного тижня насичений і різноманітний. Кожен день присвячений певному кольору, мав свою тематику і відповідні заходи.

Протягом тижня було проведено акції "Квітка толерантності", «Повітряна куля толерантності», «Дерево толерантності»; тренінги "Вчимося толерантності", " Назустріч толерантності", який провела соціальний педагог Грінченко Н.А.; проведено анкетування "Що ти знаєш про толерантність"; психолог школи Пипко Т.В. провела з учнями 10-х класів тренінг "Дозволь собі бути щасливим" та з учнями 5а класу - психологічну гру "Подорож на планету добра". На уроках етики у 6-х класах вчитель Веретеннікова С.М. провела заняття "Зробимо світ кращим".

На перервах учні 1-2 класів брали участь в руханках, які проводили підшефні класи, всі учні школи стали учасниками фотоконкурсу "Подаруй світу посмішку". На перервах учні 1-4 класів провели акцію " Долоньки", мета якої викликати в учнів почуття вдячності та співчуття. Класні керівники 1-4 класів провели години спілкування " Що таке дружба" і "Толерантність врятує світ" відповідно.

Кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку і допомагають зосередитися.

Ось так весело, цікаво та змістовно промайнув тиждень толерантності у школі. Ентузіазм, творчий підхід вчителів та учнів допомогли зробити тиждень справжнім святом як для дітей, так і для дорослих. Посмішки не сходили з обличчя дітей. Ходити до школи, за їх думкою, стало цікавіше.

23.11.2021 | Aдмін