День української писемності та мови

9 листопада   наші школярі  активно долучилися до відзначення Дня української писемності та мови.

Звично в цей день учні 9-х та 11-х класів  писали  Всеукраїнський радіодиктант Національної єдності, який диктував український письменник Юрій Андрухович.

Також  відбулися інші цікаві заходи, серед яких філологічний калейдоскоп «Наголос – це просто», створення старшокласниками мінічасопису «Моя мова»,  конкурс вітальних листівок «Вшануймо мову», у якому взяли участь учні 5-8 класів.  До уваги слухачів було запропоновано радіогазету «Це мова моя, це мова моєї країни».

Традиційно цими днями починається Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. Переможці шкільного етапу у своїх вікових категоріях братимуть участь у міському конкурсі.

16.11.2021 | Aдмін