Найкреативніша класна кімната

Стали, мов, рідні ми в школі,
    Дружні усі, роботящі
    Кожен сказати готовий:
    «Клас мій найкращий з найкращих!

Класна кімната - обличчя всього колективу класу. Тому було  вирішено організувати конкурс на краще оформлення класної кімнати , її  естетичний вигляд. Протягом вересня-жовтня тривала  напружена творча пора підготовки до огляду з оформлення класів. Учні ретельно поновляли свої класні куточки, самостійно займалися озелененням та наводили естетичний вигляд кімнат.

Критерії оцінювання - рівень збереження шкільного майна, оформлення класних куточків, озеленення кімнати, креативність у оформленні класної кімнати . Чени комісії , активісти ШМ достойно та чесно оцінили результати старання учнів і підвели підсумки.

Кожна класна кімната має свої відмінності: оформлення стендів, класних куточків, стіна для творчості, цікаві повчальні матеріали, фото учнів класу, навіть «дерева класу» з обличчями учнів – все це створює емоційно-позитивну атмосферу та затишок в класній кімнаті. Особливо хочеться відмітити початкові класи, в яких найбільше наочності, різних додаткових матеріалів, які зацікавлюють учнів і сприяють творчому розвитку.

Серед учнів 5-11 класів визначено  найкреативніші класи: 5-Б,9-Б,10-Б, які вразили журі своєю творчістю та фантазією у оформленні класної кімнати.

Дякуємо за участь та бажаємо й надалі підтримувати належний естетичний вигляд своєї класної кімнати.

02.11.2021 | Aдмін