Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

З 01 по 22 жовтня 2021 року у нашій школі проходив місячник шкільної бібліотеки під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності».

Щоб пишатися рідним краєм і любити його, важливо добре знати його історію, мову, культуру. З огляду на це одним з пріоритетних напрямів патріотичного виховання молоді є краєзнавство, яке грунтується на принципах гуманізації, демократизації, системності, науковості й культуровідповідності.

Відкриття місячника шкільної бібліотеки розпочалося з проведення радіопередачі «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності», яку підготували бібліотекарі школи.

Учні 3-4-х класів побували на виставці "Скарбниця багатовікової мудрості", яка була розміщена в читальному залі шкільної бібліотеки. Діти з цікавістю розглядали ляльки, які власноруч виготовляли учні школи.

Краєзнавчі екологічні години на тему "Природні парки: гордість та краса" провели класні керівники 2-А класу Шатова О.І. та 4-В класу Кузьменко Н.М. у дендропарку «Ладижинський гай».

Бібліотекарі школи Людмила Ткаченко та Світлана Сокиринська разом з вчителем обслуговуючої праці Сябою О.А. провели майстер - клас для дівчаток 6-Б класу "Виготовлення ляльки-мотанки".

Відбулася зустріч дівчата 5-Б класу з майстринею вишивки Болобан Н.Р., яка показала їм свої вишиті роботи, розповіла про  значення різних узорів, тим самим зацікавила учнів вишиванням. Цікава зустріч відбулася учнів 9-Б класу з поетесою, вчителем російської мови та зарубіжної літератури Пахер Г.М., яка є членом літературно-мистецького об’єднання «Стожари» міста Ладижина.

Серед учнів 5-11-х класів проведено смайл-опитування « Що таке краєзнавство?» Їхні відповіді були надруковані у шкільній газеті «Пошук».

У бібліотеці до уваги відвідувачів було представлено такі тематичні книжково-ілюстративні виставки: « Блакитні очі Батьківщини», «Стежками рідного краю», «Немає кращої землі, ніж та, що зветься рідним краєм».

02.11.2021 | Aдмін