Козацькі розваги

13 жовтня  напередодні Дня Захисника  України та Дня козацтва, на паралелі 8-9 класів відбулися змагання « Козацькі розваги».

Хлопці – учасники об’єдналися у курені «Запорожці» та «Січовики» та активно брали участь у змаганнях, де проявили силу, мужність, швидкість, талант та творчі здібності. Присутні глядачі та вболівальники активно підтримували  оплесками та мали можливість взяти участь у флешмобі, який підготували активісти учнівського самоврядування . Вітальні слова та пісні звучали від учителя «Захисту Вітчизни» Дідика О.В. та учениці 7-А класу Дудненко Вероніки, а танцювальний колектив «Радість» подарував присутнім запальний, веселий танок. По завершенню всіх конкурсів Козацька Рада оголосила  про підсумки  змагань . Переможцем у козацьких розвагах стала команда «Запорожці». Всі учасники  отримали грамоти та солодкі призи, а також море позитивних емоцій та заряд бадьорості.

19.10.2021 | Aдмін