Містер школи 2012

6 грудня в школі відзначали День Захисника Вітчизни та вітали хлопців зі святом.

В цей день проводилося безліч конкурсів для хлопчиків початкової школи «Веселі старти»  також змагалися учні і старших класів у спортивних змаганнях. А на конкурс  «Містер  школи» з нетерпінням чекали учні 8-9 класів. Хлопці дуже добре  підготувалися , адже кожен з них хотів отримати титул містера. Вони  підготували яскраві презентації, в яких повідали всім про себе,розповідали вірші і танцювали, показували свою майстерність у конкурсі «Пантоміма», «Реклама» у конкурсі « Я--Оратор». Особливо вразили хлопці своїм бажанням перемогти у конкурсі «Сила рук», де показали свою витримку, мужність і силу. На сцені свої акторські  здібності у конкурсі «Реклама» довели Цимбалюк Андрій, Боднар Олександр. Найартистичнішим учасником конкурсу  визнано Сорокіна Олександра.

Містер Фантазер - Аксьонов Олександр

Містер Оригінальність  - Боднар Олександр