Всеукраїнський тиждень права

З метою підвищення правової культури і правосвідомості серед учнів, пропаганди правових знань, формування здорового способу життя, попередження злочинності та правопорушень серед учнів у школі з 10 по 14 грудня 2018 року було проведено Всеукраїнський тиждень права.

У рамках тижня права була проведена змістовна робота, яка сприяла підвищенню рівня правових занять учнів школи.

Учні відділу УВС Шкільного Містечка з нагоди відкриття Тижня права підготували радіопередачу  ««Демократичним шляхом у майбутнє»». 10 грудня проведено Всеукраїнський урок на тему «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.  Під  час Тижня проведено виховні заходи з правового виховання: відкрите засідання гуртка на тему «Засідання Верховної Ради України» (Скирта Л.В.), бесіда «Ти є громадянин України!» (1-4 класи), відкритий урок у 10-Б класі з теми «Права в нашому житті» (Охрімов І.В.), перегляд відеофільму «Еволюція прав людини» (10-і класи, Косюк О.А.), правова гра «Знавці права» (9-і класи, Скирта Л.В.).

Класні керівники 5-11 класів провели години спілкування: «Єдині вимоги для учнів. Як я їх виконую?» (5-6 класи), «Мій вчинок-мої моральні переконання»  (7-8 класи),«Закон і право. Про честь людини» (9 кл.), «Ідеал і моя мрія» (10 класи), «Закон, по якому ми живемо»

(11 класи).

Під час Тижня практичний психолог Даценко О.Г. провела заняття з елементами тренінгу: «В країну прав» (6-і класи), «Я маю право» (5-і класи), а соціальний педагог Грінченко А.І. – години спілкування  «Вивчаємо свої права» (5-6 класи), «Закон і ми» (7-8 класи), «Як уникнути правопорушень» (9-11 класи).

Учні 9-А класу (класний керівник Малініна І.М.) побували на екскурсії в міському суді та були присутні на засіданні суду.

В бібліотеці оформлено виставку тематичної літератури «Великі люди про вічні істини».

14.12.2018 | Aдмін