3 грудня - Міжнародний день інвалідів

До Міжнародного дня інвалідів члени відділу «Милосердя» організували  акцію «Відкрий серце-подаруй любов».

Під час цієї акції було зібрано одяг та  кошти на які придбано необхідно важливі речі для дітей, які перебувають в інтернаті «Троянда».  Члени учнівського колективу відвідали дітей з обмеженими можливостями і передали їм подарунки.

Вже не один рік класний керівник Червінко Оксана Андріївна зі своїми вихованцями опікується одинокою літньою жінкою Герштун  Катериною Василівною. От і 3 грудня знову до бабусі Каті завітали учні 4-Б класу. Учні  організували концертну програму: співали пісні , грали на музичних інструментах, розказували  про свої успіхи та невдачі, ділилися  своїм життям.

Користуючись нагодою хочу подякувати всім, хто опікується інвалідами відвідує одиноких, допомагає людям похилого віку , адже надання їм щоденної підтримку, й допомоги — реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

14.12.2018 | Aдмін