«Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця»

Цьогоріч – 85 – ті роковини Голодомору. Україна і світ вшановуватимуть пам’ять мільйони жертв Великого голоду  1932-1933 років.

День пам’яті жертв голодоморів – це щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни  відвідують  богослужіння і покладають  символічні горщики з зерном  та свічками до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні . Також у кожному місті  о 16:00 оголошується  хвилина мовчання , після чого по всій країні відбувається акція «Запали свічку». Приєднаймося і ми до цієї акції . Вічна пам`ять жертвам Голодомору!

З нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору в класах були проведені уроки пам’яті,

тематичні класні години ««Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця»

Також учні та учителі школи були присутні 23 листопада на  загальноміському  мітингу , запаливши  свічки пам’яті за невинно загиблих.  Ці вогники символізують нашу скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів наших українців.  Це - знак  нашої пам’яті.

29.11.2018 | Aдмін