Посвята в першокласники

На паралелі перших  класів  було організовано та проведено свято «Посвята в першокласники».

За ці два місяці першокласники спокійно пройшли період адаптації, швидко влилися в колектив, освоїлися в школі, згуртувалися. За цей проміжок часу діти подорожували цікавою країною знань та наукових подорожей. Вони  пройшли найважчу першу сходинку самостійного шкільного життя та за висловлюванням знаменитого вітчизняного педагога К.Д. Ушинського, навчилися любити вчитися. А це – найголовніше!

На святі діти веселилися, танцювали, співали, виразно розказували вірші, показали, як вміють працювати в команді. Кожний дитячий виступ ніс заряд позитивної енергії, дарував світлі думки й почуття. Діти з радістю і захопленням зустрічали казкових героїв.  Вони загадували загадки, грали з учнями в ігри та разом вивчили правила поведінки в школі. На згадку про чудове свято всі учні від своїх перших учителів отримали «Свідоцтво першокласника». Це свято проросте в дитячому серці зернинкою любові до рідної школи.

Хай щастить нашим першокласникам!

29.11.2018 | Aдмін