Х-Фактор

30-го листопада відбувся конкурс талантів серед учнів школи

Шоу ,де народжується легенда  відбулося у нашій школі. «Х-фактор»--це слово звучало не тільки шкільними коридорами, але і в їдальні, в роздягальні, на стадіоні і навіть вдома у колі рідних.Не могли дочекатися цього конкурсу учні школи, але настав день -30 листопада, і всі потягнулися до актової зали школи: батьки , вчителі,учні, а головне учасники, які тремтіли від переживань, адже дехто з них вперше виступав на сцені. Розпочинали шоу самі молодші учасники—це учні початкової школи.Неперевершеним був виступ наймолодшої учасниці Ковальчук Анастасії, яка виконала пісню «Мамина сорочка».На очах у мами та бабусі накотилися сльози від радості і гордості за свою учасницю .Далі виступили ансамбль дівчаток 4-В класу, які також були блискучими.

Продовжувався конкурс і зал наповнювався все новими і новими учасниками. Далі розпочали свої виступи учні 5,6,7 класів. Журі відмітило майстерне виконання таких учасниць : Яроменко Антоніни,Осінської Тетяни, тріо дівчаток із 6-А класу.

Далі на сцену виходили учасники старшої категорії. Більшість з цих учасниць не вперше на сцені, тому і виступи були блискучими, професіональними, незабутніми. Журі не могли відмітити артистизм, виконання та яскравість таких учасників шоу: Дожкевич Лілії, Халітової Даші, Брушніцької Марії, Почти Анастасії, Тітор Діани.Ці дівчата були неперевершені. Також журі відмітило виступ учня 10-А класу Даниленка Олександра, який вперше виступав на сцені та акомпонував собі під гітару. Всі номери, які були найкращими будуть представлені на батьківських зборах у грудні.

Переглянути фоторепортаж події ви можете у фотоальбомі

02.12.2012 | Aдмін