Новини

  «Ми – Українці!»

  22 листопада у Вінницькому музичному училищі ім..Леонтовича відбувся Третій обласний Форум українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми – Українці!».   Програмою обласного Форуму «Ми – українці!» було проведення секційних засідань за такими тематичними секціями:

  Секція № 1. «Національно-патріотичне виховання на козацьких засадах в сучасних умовах розвитку Української держави»

  Секція №2. «Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»),  як системна форма комплексної роботи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді»

  Секція № 3. «Активізація національно-патріотичного виховання під час пошукової та просвітницької діяльності музеїв при закладах освіти»

  Секція № 4. «Краєзнавча діяльність, як засіб патріотичного виховання у закладах освіти»

  Секція № 5. Психологічний тренінг для керівників делегацій з формування та розвитку в учнівської молоді ціннісного та відповідального ставлення до громадянських обов’язків.

     Учениця 10-Б класу нашої школи Волкова Валерія брала участь у роботі секції №1 (згідно умов). Вона розповіла про систему роботи школи з національно-патріотичного виховання. Її виступ відмітили як змістовний, насичений, цікавий  і вручили подяку за активну роботу школи з даного напрямку.  23.11.2018 | Aдмін

  Вернутись назад