Відзначення Дня Гідності та Свободи України

21 листопада в Україні відзначали п’яту річницю Євромайдану.

Революція 2013 року – це іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейську гідність, своє прагнення до свободи. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі.

У цей день в школі відбулася радіопередача «Від Революції гідності до Країни гідності», конкурс на краще декламування поезії «Моя земля – прекрасна Україна»

(3-10 класи). Протягом тижня проведені години спілкування «Громадянський подвиг людей, які виступили на захист демократичних цінностей», «Україна – це територія Гідності і Свободи».

Учні 9-Б класу разом з класним керівником Скиртою Л.В. провели урок пам’яті біля стели загиблих Героїв Небесної Сотні, вшанували їх пам'ять. А учні школи Волкова Валерія (10б), Студоляк Юлія (6б) та Діденко Софія (9а) взяли участь у міських заходах з нагоди цієї події.

23.11.2018 | Aдмін