Міжнародний день толерантності

Щороку 16 листопада відзначають дуже важливе та незвичне свято — Міжнародний день толерантності

Цього дня у школі було проведено радіолінійку «Наша школа – майданчик толерантності». Кожен клас склав свої правила, які допоможуть учням та вчителям стати толерантними, щоб в школі панувала атмосфера поваги один до одного, довіри, взаємодопомоги. Також учні нашої школи прийняли участь у міському святі «Дорогою добра», на якому були присутні діти з обмеженими можливостями. Разом з ними вони виступали на сцені : розповідали вірші , грали в сценках, співали пісні про добро, батьків та Україну.  Цей захід об’єднав всіх присутніх однією ідеєю -  подарувати дітям радість, щоб вони відчули нашу доброту, милосердя, нашу увагу.

Отож, наша  школа – це маленька сім’я. І дуже хотілося б,  щоб в нашій сім’ї завжди панували добро, взаємоповага, не було сварок, лихослів’я. Хай живе  у нашій школі толерантність!!!

20.11.2018 | Aдмін