Найкращі кімнатні рослини школи

13 листопада у нашій школі проходив конкурс «Найкращі кімнатні рослини», в якому прийняли участь учні 1-11 класів.

Всі ми намагаємося зробити свій кабінет живим і неповторним, додавши частинку природи у вигляді кімнатних рослин, користь яких очевидна. Адже, окрім краси, вони володіють потужною енергетикою і здатні очистити будинок від негативної енергії. Крім того, корисні властивості рослин можна використовувати і для оздоровлення людського організму.

Слід відмітити, що у кожному класі є своє різноманіття кімнатних рослин. По - особливому виглядають класні кімнати початкових класів, де красуються кімнатні рослини і за якими так дбайливо доглядають діти.  Кожний клас приділяє увагу озелененню своєї класної кімнати  і з кожним роком  кімнатних рослин  стає все більше  та   більше. Переможці конкурсу такі класні кімнати: 6-в,6-б,7-а,9-а,10-б.

20.11.2018 | Aдмін