Конкурс «Козацький гарт»

Напередодні свята Покрови, 12 жовтня в школі було проведено  конкурс-змагання сміливих і  спритних  козаків, двох команд 7-8 класів -  «Запорожців» і «Січовиків».

Протягом змагань хлопці-учасники брали участь у   конкурсах  на швидкість, силу, спритність, творчість, на знання козацької термінології. В кулінарному конкурсі спробували  «зварити»  козацький куліш та посмакувати  українським продуктом-салом. Глядачі - вболівальники  емоційно та щиро підтримували своїх  однокласників, а також між конкурсами мали можливість почути музичні номера талановитих учнів школи: Яроменко Анни, Горнець Лізи, Лобачової Софії, Коломійчук Вікторії.

По завершенню всіх конкурсів журі оголосило переможців. Найбільше балів отримала команда 7-их класів- «Січовики»,  друге місце у «Запорожців». Всі учасники отримали грамоти та солодкі призи.

16.10.2018 | Aдмін