Зігріймо серце добротою.

Людина приходить у цей світ для любові й добра. Щоб жити повноцінним життям, потрібно навчитися співпереживати і співчувати, а ще потрібно мати в серці хоч крихітку доброти та вміти дарувати її людям. Саме співпереживати і любити, бути добрими і людяними  навчаємо вихованців в  школі.

До дня людей похилого віку у школі були організовані акції  «Турбота», «Зігрій серце добротою». Учнівські колективи прийняли активну участь у цих акціях, а  також привітали ветеранів мікрорайону , відвідавши їх на дому. Лідери учнівського самоврядування  привітали ветеранів  ВВВ та ветеранів праці  з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку , відвідавши  міську ветеранську  організацію. Учні підготували вітальну програму, подарувавши присутнім теплі слова  частиночку радості та  душевного спокою.

05.10.2018 | Aдмін