Кубки України з пішохідного та велосипедного туризму

З 27 по 30 вересня у м. Кропивницький відбулися Кубки України з пішохідного та велосипедного туризму.

Нашу область представляли гуртківці Вінницького обласного центру, а саме -  збірна команда області з пішохідного туризму та старша і молодша  команди ТСК «Крокус» з велосипедного туризму.

Наші спортсмени показали високі результати. Команда з пішохідного туризму виграла дві дистанції та стала абсолютним чемпіоном.

Велосипедисти змагались на двох дистанціях: «Комплексна» та «Велораллі», де молодша команда  у складі: Кучерявий Роман, Лукіянов Владислав, Щербань Денис, Журба Даниїл, Рагозіна Ольга, виборола ІІІ і ІІ місце відповідно і стала срібними чемпіоном Кубку. Старша команда  у складі Петіна Максима, Крижанівського Євгенія, Полуведька Дмитра та Рагозіної Аліни поступилась тільки Харківським спортсменам  і також виборола ІІ місце у загальному заліку.

Особливо приємно відмітити особистий залік гуртківців. Петін Максим (студент Брацлавського аграрного коледжу) – І місце серед старших хлопців,  Рагозіна Аліна (учениця Ладижинської ЗОШ №2) – І місце серед  старших дівчат. Лукіянов Владислав (учень Ладижинської ЗОШ №2) – ІІ місце серед молодших хлопців та Рагозіна Ольга (учениця Ладижинської ЗОШ№2) – ІІІ місце серед молодших дівчат. Петін Максим та Рагозіна Аліна виконали розряд кандидатів у майстри спорту.

Тренують команди з велосипедного туризму Стефаник Микола  та  Бевз Оксана.

02.10.2018 | Aдмін