Робінзонада

Напередодні Міжнародного Дня туризму, який відзначається 27 вересня, в  школі були проведені туристичні змагання.

Туристична діяльність сприяє формуванню активної життєвої позиції. Туризм допомагає загартувати організм, зміцнити здоров’я, розвинути витривалість, силу і інші фізичні якості, здобути прикладні навички. У змаганнях брали участь учні 9-11 класів. Кожен клас підготував назву команди, девіз і плакат. Команди змагалися у різних конкурсах і вибороли такі місця:

-       У конкурсі «Велотріал» I місце зайняла команда 9-А класу;

-       У конкурсах «Краєзнавча вікторина» і «Топографія»  I місце зайняла команда 10-Б класу;

-       У конкурсі «Визначення азимутів» I місце зайняла команда 9-Б класу;

-       У конкурсі «Смуга перешкод» I місце зайняла команда 9-Б класу;

-       У конкурсі «Представлення команди» I місце зайняла команда 11-Б класу;

-       У спортивному конкурсі серед хлопців I місце виборов учень 11-А класу Цвігун Олександр, а серед дівчат – учениця 10-Б класу Сандул Анна.

Діти з цікавістю і захопленням виконували всі завдання. Юні туристи поверталися із туристичного походу з масою позитивних емоцій і вражень. Це лише один - найцікавіший - захід у системі роботи  школи  зі сприяння здоров'ю школярів.

25.09.2018 | Aдмін