Новини

  Веселий ярмарок у школі

  Осінь в самому розпалі, а тому прийшов час для шкільного ярмарку.   Осінь золота прийшла до нашого краю

  Всім нам осінь принесла щедрі урожаї.

  Урожай зібрали – ярмарок влаштували,

  Щоб про щедрість українську ви не забували.

  7 вересня  у нашій школі традиційно відбувся ярмарок. В ньому прийняли участь учні 5-11 класів.  Театралізоване дійство підготували члени  апарату  Шкільного Містечка .

   Цього року вперше за останні роки  ярмарок  проходив в приміщенні, а не як завжди на подвір’ї школи. Але все-ж ярмарок був у самому розпалі, було шумно і гамірно адже   перший поверх  школи  заповнився  продавцями і покупцями. Торгівля йшла активно, покупці були задоволені.  Кожен клас представляв свій стіл з різноманітними стравами та кулінарними «шедеврами». Покупцям пропонувалися кондитерські вироби, смачні українські страви, напої, фрукти, вироби з бісеру та дерева . А який виноград, яблука, груші…Учні 11-х класів пригощали всіх присутніх українськими варениками та смачним квасом.

  Відвідувачі ярмарки отримали насолоду не тільки від смакування стравами, але й від позитивної атмосфери , яка панувала на той час. Чого лишень не було на шкільному осінньому ярмарку! Дивлячись на різноманіття овочів, фруктів, цукерок, тістечок, печива, тортів та напоїв, розумієш, що рік видався урожайним.

   

   

   

   

   

   

   

     12.09.2018 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл.,
м. Ладижин,

вул.Процишина, 21


Тел.:(04343) 6-15-47

Email:lad_shkola2@ukr.net

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Освітній портал

Сайт Сташок Н.П.

Сайт Сташок Н.П.