Веселий ярмарок у школі

Осінь в самому розпалі, а тому прийшов час для шкільного ярмарку.

Осінь золота прийшла до нашого краю

Всім нам осінь принесла щедрі урожаї.

Урожай зібрали – ярмарок влаштували,

Щоб про щедрість українську ви не забували.

7 вересня  у нашій школі традиційно відбувся ярмарок. В ньому прийняли участь учні 5-11 класів.  Театралізоване дійство підготували члени  апарату  Шкільного Містечка .

Цього року вперше за останні роки  ярмарок  проходив в приміщенні, а не як завжди на подвір’ї школи. Але все-ж ярмарок був у самому розпалі, було шумно і гамірно адже   перший поверх  школи  заповнився  продавцями і покупцями. Торгівля йшла активно, покупці були задоволені.  Кожен клас представляв свій стіл з різноманітними стравами та кулінарними «шедеврами». Покупцям пропонувалися кондитерські вироби, смачні українські страви, напої, фрукти, вироби з бісеру та дерева . А який виноград, яблука, груші…Учні 11-х класів пригощали всіх присутніх українськими варениками та смачним квасом.

Відвідувачі ярмарки отримали насолоду не тільки від смакування стравами, але й від позитивної атмосфери , яка панувала на той час. Чого лишень не було на шкільному осінньому ярмарку! Дивлячись на різноманіття овочів, фруктів, цукерок, тістечок, печива, тортів та напоїв, розумієш, що рік видався урожайним.

12.09.2018 | Aдмін