Шкільна бригантина піднімає вітрила

Відлунали  позивні Останнього дзвоника, здана ДПА і ЗНО, і слово «учень» доповнилося традиційним - «випускник».

Сьогодні вирушає в путь і наша бригантина, на борту якої  34 випускника. Кожен з них сьогодні склав останній іспит, довівши перш за все самому собі: до життя готовий. Попереду – невідомість, загадкове майбутнє. Позаду – тихий берег дитинства, до якого ще не раз захочеться повернутися. А сьогодні – прощання з ним…Слова настанов і побажань випускникам звучали на вечорі від директора школи Курочко Л.С., перших вчителів – Маляр Н.М. і Червінко О.А. та класних керівників – Усатенко І.А., Косюк О.А. та Сташок Н.П. Випускники, в свою чергу, дякували вчителям, батькам, школі. Приємні хвилини залишилися під час вручення медалей випускникам.

А їх в цьому році – 9!

Ми бажаємо всім випускникам щасливого плавання в океані життя! Повний вперед!

01.07.2018 | Aдмін