Прощавай , початкова школа!

Яскравим і незабутнім стало свято «Прощавай, початкова школо!», що відбулося 24 травня.

Кожний клас прозвітував про своє навчання протягом чотирьох років, розповідали гумористичні сценки, які траплялися в їхньому класі, про свої невдачі та успіхи. Зі  сцени лунали слова вдячності для перших вчителів випускників , які  протягом чотирьох  років були з ними разом , вчили їх мудрості та добру,  ділили радості  і печалі.

Виявляється, що до старшої школи йдуть не тільки розумні, виховані, але й дуже талановиті діти. І хоч розставатись завжди сумно, та нічого не стоїть на місці: діти ростуть, вчителі виходять зустрічати нове покоління діток, щоб навчати їх і виховувати.

Отож, бажаємо нашим маленьким випускникам добре вчитися у старшій школі та не забувати своїх перших вчителів, які віддавали кожному з них частинку себе.

30.05.2018 | Aдмін